Лазерна різка
Наша фірма спеціалізується на лазерній різці листів при використанні високотехнологічної машини типу MAZAK STX-510 MKII 2,5 кВт. Такий спосіб різки дає можливість отримання готових елементів, які не вимагають завершального доопрацювання. Обробка лазером дозволяє дуже точно вирізати елемент будь-якої форми, забезпечуючи при цьому 100%-ну повторюваність елементів. Техніка різання лазером дозволяє швидко реалізувати проект, а можливі зміни не є проблемою. При використанні лазерного різання ми можемо вирізати як окремі елементи, так і серійні продукти. Максимальна площа лазерного різання - 1500 x 3000 мм, а максимальна потужність лазера - 2500 Вт Товщина матеріалу може бути:
- чорна сталь до 22 мм
- нержавіюча сталь до 12 мм
- алюміній до 8 мм
Лазерна різка в даний час широко використовується в промисловості. Це один із способів термічного поділу матеріалу. Є три способи розподілу матеріалу: через сублімацію, плавку та випалювання. Найчастіше використовується комбінація цих трьох способів. Відмінною характеристикою лазерного різання є точкове наведення енергії та високоенергетичний ріжучий потік. Метою лазерної різки є створення елементів, які без додаткової обробки можуть бути віддані для подальшої переробки. Основною умовою отримання зрізу високої якості при високій точності повторення малюнка є чітке наведення різального потоку, а також використання хорошого верстата для різання, стійкого до різного роду посмикування і точного при повторенні елементів.
![]() |
Переваги лазерної різки:
|
В даний час лазери широко використовуються як для різки металів, так і неметалічних матеріалів. Вони також використовуються для різки сталі легованої і високолегованої, алюмінію, титану, штучних матеріалів, дерева та кераміки. Не тільки матеріали можуть оброблятися лазером. Лазер CO2 може різати також багато неметалічних матеріалів, таких як оргскло, поліхлорвініл, поліетилен, дерево, скло, кераміку, папір, текстиль і т.д. У харчовій промисловості можливо навіть безконтактний (отже, абсолютно гігієнічне) поділ на порції. Також спеціальні матеріали, як наприклад титан, ріжуться лазером СО2. У цьому випадку використання аргону дає розріз кращої якості.
![]() |
Лазер Mazak STX 510 MKII / 2500 Вт Технічні дані:
|