DEFRO.in.UA DEFRO.in.UA office@idea.uz.ua office@idea.uz.ua MTC +38 050 338 53 40 КИЇВСТАР +38 097 583 74 31

Нагороди

Зараз Польща. Варшава 2011.

6 червня 2011 Фонд Польського Ринкового Герба оголосив список переможців двадцять першого конкурсу "Зараз Польща" за найкращі продукти та послуги. Серед переможців в категорії "продукт" була фірма DEFRO, яка отримала цю престижну нагороду за автоматичні котли DEFRO DUO з стабільною подачею палива. Церемонія нагородження відбулася у Великому театрі - Національної опери у Варшаві.


Лідери 2010

DEFRO компанія отримала нагороду в категорії інновацій. В останні роки компанія показувала безпрецедентний розвиток. Історія успіху зробили марку синонімом новітніх технологій і рішень на польському ринку котлів центрального опалення та професійних змішувачів, де її логотип можна знайти як в близько 1200 точок.
Компанія вкладає у виробництво інноваційних технологій і рішень в галузі виробництва, в тому числі лазерна різка і зварювання роботом, і творчий підхід до завдань. Постійно шукаємо можливості для покращення своїх результатів. Як одна з небагатьох в країні використовує в металургії 3D лазер. Виробнича лінія відповідає світовим стандартам з автоматизованого різання листового металу лазерами.


Крила 2010

Ми раді повідомити, що компанія DEFRO ще раз отримала нагороду «Крила» за котел DEFRO DUO - сучасний конструкція адаптована до високоефективного спалювання біомаси.


Старопольська Палата Промисловості та Торгівлі - Сертифікат Старопольський - Надійний Підприємець

В умовах жорсткої конкуренції на ринку для підприємств важливо відстоювати свій власний авторитет і надійність. Так будується бренд. Старопольська Палата Промисловості та Торгівлі вирішила вшанувати солідні компанії даючи їм Сертифікат Старопольський - Надійний Підприємець. Володіння цим сертифікатом є сигналом для інших, що вони мають справу з відповідальним, досвідченим партнером. Підтвердженням того, що компанія працює відповідно до закону, з прийнятими етичними стандартами в галузі бізнесу. Сертифікат Старопольський - Надійний Підприємець піднімає авторитет в очах інвесторів при участі в тендерах, в роботі з банками і страховими компаніями при укладанні торгових угод і партнерств.


Mecum Tutissimus Ibis. Варшава 2010 р.

Ми раді повідомити, що компанія отримала нагороду DEFRO в конкурсі «Роботодавець - організатор безпечної праці," статуетка "Mecum Tutissimus Ibis" та була включена в Список Золотих Роботодавців.


ЄвроСертифікат - Сертифікат надійності фірми/організації. Варшава 2010р.

Кожне підприємство бажає бути надійним на ринку. Немає значення, чи є виробником, продавцем або постачальником; представником великого чи малого бізнесу. Кожна фірма в умовах вільного ринку бажає підтвердити свій авторитет і свою надійність. Відповідаючи на ваші потреби, ми нагородили кращі підприємства, вручаючи їм ЄвроСертифікати. Володіння даними дипломом, є сигналом для інших фірм, що вони співпрацюють з відповідальним партнером, що має вагу на ринку. Після того як ми перейшли на трирівневу оцінку, яка створюється юристами, фахівцями з управління та бухгалтерію, фірма може сказати про себе, що є дійсно надійною та авторитетною.


ЄвроСертифікат - Сертифікат якості продукту/ виробу. Варшава 2010 р.

Сертифікат гарантує найвищу якість продукту/ виробу, спираючись на дослідження та систему контролю якості, створену PFCJ і Польським Товариством Консультаційних Фірм. Нагорода дає впевненість у тому, що продукт відповідає всім необхідним технічним параметрами і параметрами якості. Це полегшує просування бренду, гарантує високу позицію фірму серед інших виробників в секторі. Покупці товарів, позначених нагородою, можуть бути впевнені, що отримають продукти без недоліків.

 
"Клуб Бізнес-Центр - За серію котлів Defro Duo"

КБЦ або Клуб Бізнес-Центр є організацією, яка створена в 1991 році. Вона об'єднує індивідуальних підприємців, власників приватних компаній. Має міжнародні нагороди і був нагороджений Комітетом Європейського Парламенту. В даний час КБЦ має близько 2500 членів з Польщі. Це люди, що представляють різні галузі промисловості, включаючи фінансові та страхові інститути та університети. Клуб покликаний пропагувати ідеї соціальної відповідальності для всіх бізнес-діяльностей. Клуб Бізнес-Центр допомагає підприємцям в умовах вільного ринку, підтримує їх діяльність.


"Роботодавець - організатор безпечної праці"

У понеділок, 25 жовтня, в Губернському правлінні в місті Кельце під час сесії місцевого Свентокшиського конкурсу «Роботодавець - організатор безпечної праці". Конкурс організований Національною інспекцією праці в галузі Кельце. Головний приз у цьому престижному конкурсі отримав пан Роберт Дзюбела – як власник, за впровадження високих стандартів безпеки та гігієни праці.


"Новатор 2009"

Статуетками «Новатор 2009» Старопольська Палата Промисловості та Торгівлі м. Кельце нагородила, 21 травня 2010 року, компанії з свентокшиського регіону, які провели в попередньому році найкращі інновації на підприємстві.


«Технологія майбутнього» за котел DEFRO Duo Pellet

Нагорода надана на VIII Свентокшиській коопераційній біржі нових технологій та відновлюваних джерел енергії, 3-4 березня 2010 року.


 
Газель Бізнесу
Престижна нагорода Пульс Бізнесу буде третьою нагородою Газель Бізнесу в колекції DEFRO. Загальнонаціональний щоденник 14 грудня 2009 р. опублікував рейтинг переможців, в якому було більше 4 тисяч найбільш динамічних підприємств польського малого та середнього бізнесу. Газель вручається компаніям, які не лише показують прибуток, але з року в рік показують зростання доходів. Рейтинг сприяє компаніям, що працюють в умовах гласності, тому компанії, які в ній, довели, що вони не тільки кваліфіковані та надійні, але й віддають перевагу надійності та прозорості дій.

Лідер Регіону 2009

Вже в десятий раз ми отримуємо нагороду Лідер Регіону в тому числі і за 2009 рік. Почесну відзнаку надано DEFRO за рекламну діяльность Свентокшиському Воєводстві в категорії "Нові технології".


Лаври Клієнта - Відкриття 2010

Лаври Споживача – в даний час це найбільший проект Споживача в країні. Його ефект - поява найпопулярніших продуктів кожен рік і брендів у кількох сотнях категорій. Комплексне обстеження в національному масштабі дає відповіді виробникам і дистриб'юторам товарів на одне з фундаментальних питань: "які продукти в даний час найбільш популярні у вашій групі?"
Нагорода через організаторів конкурсу насправді нагорода польських споживачів. Бо саме вони вибирають найбільш цінні продукти. Таким чином, значення емблеми Лаври Споживача для переможців є досить значним, і в той же час відображає тенденції на ринку. Компанія була удостоєна Лаври Споживача в номінації Відкриття 2010 року за котли DEFRO DUO - флагманський продукт нашої компанії, цінується за його продуктивність, надійність і функціональність.


Крила 2009

27 листопада 2009 журі оголосило лауреатів премії для Крил в цьому році за найкращі свентокшиські товари, послуги та бренд. Серед переможців, як і рік тому, стала наша компанії. На цей раз премія за котел DEFRO DUO - сучасний дизайн, адаптований до надзвичайно ефективного спалювання біомаси.

МПП Ідея МПП "Ідея", Україна, м.Ужгород, вул.Болгарська, 10Б
тел./факс +38 0312 612863, моб.тел. +38 050 338 53 40