DEFRO.in.UA DEFRO.in.UA office@idea.uz.ua office@idea.uz.ua MTC +38 050 338 53 40 КИЇВСТАР +38 097 583 74 31

Переваги

Надійність
Надійне і безвідмовне обладнання європейської якості. Найвища якість зборки на повністю автоматичних лініях, новаторська конструкція і використання якісних матеріалів - запорука довгої та безперебійної служби котла. Котли DEFRO виготовляються тільки на головному заводі в Польщі.
Безпека
Котли DEFRO є безпечними в обслуговуванні. Автоматика і конструкція котла забезпечують максимальну безпеку при експлуатації котла і його обслуговуванні. При завантаження вугілля котел автоматично відключає систему піддування повітря, виключаючи тим самим запилювання вугілля, а також попадання гарячого повітря і полум'я з котла в бункер з вугіллям. Бункер з паливом має подвійний захист від загоряння. Котел захищений від перегріву вище 95 ° С, а також від заморожування системи опалення (автоматика не допустить падіння температури в котлі нижче мінімально необхідної)
Автоматизація
Регулятор забезпечує не тільки автоматичну роботу котла, але і повністю автоматизує роботу системи опалення та гарячого водопостачання в будинку. Система керує нагрівом гарячої води, контурами опалення, нагрівом теплої підлоги, контролює температуру всередині і поза приміщенням. Забезпечує повну пожежобезпеку, а також може підтримувати температуру в будинку по заданому Вами режиму роботи, нагріваючи будинок до заданої температури до потрібного Вам моменту, і підтримуючи мінімальну температуру +5 ° С, коли не потрібно підтримувати більш високу температуру.
Дизайн
Чудовий дизайн котлів DEFRO та стильний зовнішній вигляд. DEFRO спростовує стереотип, що котел може виглядати як завгодно. Котли DEFRO - не тільки "серце" Вашої системи опалення, але також елемент стилю і престижу.
Широкий вибір
Широкий модельний ряд і діапазон потужностей. У лінійці котлів DEFRO представлений ряд моделей, потужністю від 15 до 250 і вище кіловат, а також ряд опцій, що підвищують можливості котла. Залежно від розмірів Вашого приміщення і переваг що до палива, що спалюється, в лінійці котлів DEFRO знайдеться модель, яка максимально відповідає Вашим потребам.
Від найбільшого виробника
Підприємство DEFRO на сьогоднішній день є найбільшим виробником котлів у Польщі. Надійність котлів DEFRO доведена роками їх безвідмовної служби і удостоєна найпрестижніших Європейських нагород.
МПП Ідея МПП "Ідея", Україна, м.Ужгород, вул.Болгарська, 10Б
тел./факс +38 0312 612863, моб.тел. +38 050 338 53 40