DEFRO.in.UA DEFRO.in.UA office@idea.uz.ua office@idea.uz.ua MTC +38 050 338 53 40 КИЇВСТАР +38 097 583 74 31

Питання та відповіді

Питання Відповіді
Яка надійність котла?
Котли DEFRO відповідають найвищим стандартам якості, основою є високотехнологічне виробництво і якісна сировина.
Котли захищені від усіляких нестандартних ситуацій, у тому числі:
  • від закипання
  • від загорання палива в бункері
  • від згасання полум'я в топці
  • від попадання чужорідних тіл, великої фракції в шнек, від заклинювання шнека
Чи можлива робота котла в закритій системі?
Робота котла можлива як у закритій, так і у відкритій системі опалення. Однак, при використанні закритої системи опалення слід проектувати систему таким чином, щоб робочий тиск у котлі не перевищував 1,5 бар. Для цього слід передбачити розширювальний бак достатнього об’єму (орієнтовно 15 .. 25% від ємності системи). Початковий тиск розширювального бака повинен складати 0,9 бар. Закрита система опалення обов'язково повинна мати групу безпеки, обладнану автоматичним повітрязабірником, а також клапаном скидання тиску, налаштованим на тиск спрацювання 2 бар.
Як захищений шнек від попадання сторонніх предметів?
Котел має два захисти від заклинювання шнека. По-перше, при блокуванні шнека більш ніж на 6 секунд система відключає живлення двигуна і видає аварійний сигнал. По-друге, шнек з'єднаний з редуктором за допомогою штифта, який зрізається у випадку серйозного блокування і може бути легко замінений після усунення причини.
Що відбувається з автоматичний котлом при відключенні електрики?
При відключенні електрики зупиняється подача вугілля і повітря в камеру згорання котла. Горіння вугілля переходить в тліючий режим. Завдяки тому, що в котлі одноразово відбувається згорання невеликої порції вугілля, а також завдяки великій водяній сорочці, перегріву і закипання котла не відбувається. При включенні котла протягом декількох годин вугілля розпалюється, і котел продовжує функціонувати в автоматичному режимі.
Якщо постійно відключають електрику?
Котли DEFRO можуть працювати в ручному режимі - тобто, як традиційні котли. Без електрики автоматична подача вугілля і повітря зупиняється. Але споживання електроенергії котлом в середньому становить всього 40 .. 180 Вт в годину (як звичайна лампочка), тому для екстрених ситуацій бажано мати або акумуляторне джерело безперебійного живлення, якого вистачило б на 6 .. 12 годин роботи котла, або невеликий бензиновий електрогенератор потужністю 1 кВт ( цілком достатньо для електропостачання всієї системи опалення: циркуляційні насоси та котел).
МПП Ідея МПП "Ідея", Україна, м.Ужгород, вул.Болгарська, 10Б
тел./факс +38 0312 612863, моб.тел. +38 050 338 53 40